Dijital İşyerim Logo

Google Ads Hizmetleri

Google Ads Reklam Yönetimi Hizmeti

2.500 tl +KDV

  • Paket İçeriği

  • Hesap Kurulumu
  • Strateji Oluşturma
  • Anahtar Kelime Analizi
  • Maliyet Planı
  • Rakip Analizi
  • Youtube, Adwords & Adsense Reklamları
  • Danışmanlık
  • Raporlama
  • Hizmet Süresi (30 Gün)

Karşılaştırın

Google Ads
Hesap Kurulumu
Strateji Oluşturma
Maliyet Planı
Anahtar Kelime
Hedef Kitle Analizi
Rakip Analizi
Youtube Reklam Videosu
5-10 Saniye
Danışmanlık
30 Gün
Raporlama
30 Gün
Hizmet Süresi
30 Gün

Sizi arayalım

İletişim bilgileriniz hiç bir koşulda başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Google Ads Nedir?

Google Ads, e-ticaret sitelerinizin reklamını Google aracılığıyla yapmanıza olanak sunan bir sistemidir. Bu hizmeti yalnızca Google vermese de Türkiye’de en çok tercih edilen arama motoru Google olduğu için Google Ads sık kullanılan bir reklam sistemidir. E-ticaret işletmelerinizin büyümesine katkı sağlar.

E-ticaret sitelerini görünür kılmak ve çeşitli aramalarda göz önüne çıkartmak için Google Ads hizmeti verilmektedir. Ziyaretçiler arama yaptıklarında, sitenizdeki bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak Google Ads sitenizi ziyaretçilerin önüne sunar. Sizin de müşterilerinizle iletişime geçmenizi kolaylaştırır. Bu sayede hem e-ticaret sitenizin hem de ürün veya hizmetlerinizin reklamını yapmış olursunuz.

Google Ads hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyun

Sıkça Sorulan Sorular

Seo, “Search Engine Optimization” ve “Search Engine Optimizer” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe’ye çevirdiğimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Optimizasyonu yapan kişi” anlamları çıkar. Amaç; çeşitli yöntemler kullanarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin arama sonuçlarında en başlarda çıkmasını sağlamaktır.

Aslında bu sitenizin durumuna göre, potansiyeline göre değişmekte. Eğer web siteniz hali hazırda yoğun ziyaret edilen bir web sitesi ise çalışmalarımızın meyvesini hemen görebilirsiniz. Bu tarz büyük web sitelerinde sadece on-page seo (sayfa içi) düzenlemeleri bile yapmak fark yaratmaktadır. Fakat kelime bazlı yükseliş ise asıl konu, 1 Hafta ile 3 Hafta arasında bu süre değişebilmektedir.

Kesinlikle hayır. Seo çalışmalarını son derece doğal şekillerde gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın tümünün odağında kullanıcı bulunduğundan ve site kalitesini arttırmaya yönelik hedeflerimizden ötürü bugüne kadar hiçbir müşterimize kötü bir sonuç yaşatmıyoruz.

Bu sorunun ne yazık ki tam bir cevabı yok, fakat bugüne kadar yaptığımız çalışmalar göstermekte ki; genel olarak ilk sayfada iyi bir yerlere gelebilmek 1 Ay ile 3 Ay arasında sürmektedir.

Hiçbir şekilde aynı sektörden 2 farklı firma için çalışma gerçekleştirmeyiz.

İlk sayfaya çıkma süresi kelime ve Seo hizmeti istediğiniz siteye göre değişiklik göstermektedir. Şu ana kadar Uzman Seo olarak yaptığımız Google Optimizasyon çalışmalarının başarıya ulaşması 5 gün ile 4 ay arasında değişiklik göstermiştir. Uzman Seo olarak her müşterimizle 6 ay içerisinde ilk sayfaya çıkarılmaması durumunda ücretin tamamı geri ödenecektir şeklinde sözleşme yapılmaktadır.

Hayır, Google’da sağ ve üst kısımda yer alan Sponsor Bağlantı olarak yer alan alanlar Google Adwords reklamlarıdır. O alanda reklam vererek ilk sayfada yer alabilirsiniz. Fakat bunun için sürekli olarak reklam bütçesi ayrılmalıdır. Seo danışmanlığı ise web sitenizin Google’da sol kısımda yer alan organik arama sonuçları arasında sitenizin ilk sayfaya yükseltilmesidir.