X
X
USD

Hayalinizdeki Alan Adını Hemen Bulun!

.com
$13.20
.net
$18.22
.org
$18.58
.co
$35.88
.in
$11.94
.pro
$25.12
.info
$26.91
.biz
$23.68

Sadece
$13.20
dan başlayan fiyatlarla alan adınıza hemen sahip olun.

Dijital İş Yerim E-Ticaret Plus Paket Özellikleri

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Gittigidiyor, ÇiçekSepeti, EPTT AVM ve N11 pazar yerlerini E-Ticaret sistemimize bağlayabilir, ürünlerinizi kendi e-ticaret siteniz ile beraber pazar yerlerinde de satışa çıkarabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Kullandığınız muhasebe firmalarından herhangi birini e-ticaret sitenize bağlayabilir, otomatik olarak faturalandırma yapabilir, stok ve giriş çıkışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Toplu Ürün Yükleme

Çoğu zaman zorlukla karşılanan ürün yükleme işlemlerini sistemimizin içerisinde bulunan toplu ürün yükleme ve toplu ürün düzenleme modülleri sayesinde kontrol edebilir, E-Ticaret dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Ortak Stok Takibi

E-Ticaret Sisteminize eklediğiniz tüm ürünler, pazaryerlerinde de satılsa, kendi WEB Sitenizde de satılsa ortak bir stok havuzundan düşerek, istenmeyen stok sürprizleri ile karşılaşmazsınız.

Kargo Entegrasyonu

Çalışmış olduğunuz kargo firmasını sisteme APİ bağlantıları ile entegre edebilir, ürün satışlarınızda otomatik olarak kargo fişi yazdırabilir, zaman kazanabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Yükleme

Diğer özel yazılımların aksine sistemimize sınırsız ürün yükleyebilir, limitleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylelikle satış olasılıklarınızı arttırabilirsiniz.

Trendyol Dijital İş Yerim N11 Dijital İş Yerim Hepsiburada Dijital İş Yerim Amazon Dijital İş Yerim Gitti Gidiyor Dijital İş Yerim Çiçek Sepeti Dijital İş Yerim EPTT Avm Dijital İş Yerim

Sektörde Lider.

Dijital İş Yerim 20 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile müşterilerinin dijital dünyada yaşayabileceği tüm sorunları ortadan kaldırarak, güçlü, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışını ilke edinmiş bir ajans olarak hizmet vermektedir. Müşterilerin dijital dünyadaki kullanma klavuzu olmayı hedefleyen Dijital İş Yerim bir çok yeni projeye imza atmaya devam ediyor.

Hakkımızda

Rakamlarla Biz

"Bu güne kadar elde ettiğimiz istatistikler"

9654

Hosting Satışı

2589

Alan Adı Tescili

5984

Çözümlenen Destek

1254

Mutlu Müşteri


cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top