X
X

Dijital Santral

AnasayfaDijital Santral

Dijital Santrale Geçin Karlı Çıkın!

Dijital İş Yerim Dijital Santrale Geçiş paketi ile işletmenizi evinizden, tatilden ve nerede olursanız yönetebilir, telefonunuzu sadece arama yapmak ve arama almak için kullanmak yerine teknolojik altyapılarımızın tümü ile kullanabilirsiniz.

Bu sistemin dahilinde olarak;

-Kaçan Çağrı Bildirimi,

-Görüşme Kaydı Özelliği,

-Mesai İçi ve Dışı Anonsları,

-Sesli Karşılama ( IVR ) Anonsları,

-Toplu SMS Sistemi,

- Fax To Mail,

sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Ve ayrıca günümüz dünyasında en çok kullanılan sistemlerden olan İş Yerim Cebimde konsepti ile iş yeriniz hattına düşen çağrılara telefonunuz üzerinden her an her yerde cevap verebilirsiniz.

Sizde bu ayrıcalıklı Santral dünyasında yerinizi almak istiyorsanız, iletişim formu ya da numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Uzmana Danışın!

Dijital İş Yerim, alanında uzman ekibimiz ile görüntülü konuşmak için aşağıda müsait durumda bulunan müşteri temsilcilerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Temsilcilerimiz sorularınıza 13:00 ile 17:00 arasında cevap vermektedir.

Yukarıdaki temsilcilerden birini seçerek görüntülü görüşme başlattığınızda; uzaktan erişim araçları vasıtasıyla ad-soyad, eposta, ses ve görüntünüzün ve ayrıca ürün tanıtımı için açılan canlı oturumun kaydedilmesine, uzaktan ürün tanıtımı amacıyla işlenmesine, yurtdışına aktarılmasına açık rızanızla muvafakat etmiş olursunuz. Aydınlatma Metni | Dijital Mağaza Kuralları
Top