X
X
USD

Dijital İş Yerim

Exclusive
Ori – Multi-purpose Business HTML Template

E-Ticaret Exclusive Paketi

E-Ticaret Exclusive hizmeti, şirketlerin zaman ve mekandan bağımsız olarak dijital pazarda yerini alırken bu süreci en doğru ve profesyonel şekilde yönetmelerine destek olan Dijital İş Yerim Exclusive paketidir. Paket, müşterilerimizin E-Ticaret konusunda en çok sorun yaşadığı alanları birlikte tespit ederek, kazandıran çözümler sunar. Müşterilerinize hemen her an yanıt verip ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bütünsel bir sistem sağlar. Dijital dünyanın yeni gereksinimleri karşısında kurumsal işletmelerin ihtiyaç duyduğu pazarlama adımlarını üstlenirken; müşterilerimize kolay ve hızlı entegresyon çözümleriyle kullanıcı deneyimini yukarıya taşır.


Exclusive paketi, e-ticaret pazarında rakipleriyle birlikte yerini alacak müşterilerimizin iletişim kanalından, site tasarımlarına; muhasebe entegrasyonlarından kargo operasyon süreçlerine dek sanal mağazalarınızda gereksinim duyacağınız en küçük detaya kadar düşünülerek oldukça kapsamlı bir yol haritası sunar.

 • Domain & Hosting Paketi

  Doğru alan adı alma işlemi e-ticaret firmaları için oldukça önemli konular arasında yer alıyor...Devamını Oku

  A Plus E-Ticaret Sitesi

  E-Ticaret WEB sitesi yaparken, ürünlerinizi ve tasarımlarınızı ön plana çıkarmanız gerekir...Devamını Oku

  Ürün Pazarlama Stratejisi

  Ürün pazarlama stratejisi, e-ticarete başlamadan önce işletmenizin pazara nasıl girdiği önemlidir... Devamını Oku

  İçerik & Makale Yazımı

  Arama motorları, web sitelerine belirlenen kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir... Devamını Oku

 • 850’li Sipariş Hattı & Santral

  Sizi arayan müşterilerinizi can sıkıcı çağrı arama tonu ile karşılamaktan sıkılmadınız mı?... Devamını Oku

  Creative Fotoğraf Çekimi

  E-Ticaret sitenizde ve pazar yerlerinde yayınlanacak ürünleriniz için, ürün fotoğraflarınıza ihtiyacınız var... Devamını Oku

  Pazaryeri Entegrasyonları

  Sanal Pazaryeri entegrasyonu, e-ticarette, tüm işlemleri tek ekrandan yönetebilmelerini sağlayan bir sistemdir... Devamını Oku

  Kargo Entegrasyonları

  E-Ticarette en çok operasyon gerektiren uygulama, ciddi bir operasyon süreci olduğu için kargolamadır..Devamını Oku

 • Muhasebe Entegrasyonları

  Muhasebe entegrasyonları ile iİş yükünüzü azaltırken, performansınızı arttırabilirsiniz... Devamını Oku

  Sosyal Medya Kurulumları

  Sosyal Medya, ürünlerinizi en doğru sergileyebileceğiniz, potansiyel müşterilere ulaşabileceğiniz ortamlardandır...Devamını Oku

  Sosyal Medya Yönetimi

  Markanızın hedef kitlesini ve gelecek planlarını, E-Ticaret iş planını da göz önüne alıyoruz... Devamını Oku

  Mobil Uygulama

  Firmanıza ait bir mobil uygulamaya sahip olmak, her gün binlerce kişiye işinizi sunmanızı sağlar...Devamını Oku

Dijital İş Yerim | Exclusive

E-Ticaret Exclusive paketi, Dijital İş Yerim danışmanlık paketlerinden, en geniş kapsamlı e-ticaret entegrasyon paketidir. Artan rekabet pazarında, bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri tek pakette sunar.

Tüm E-Ticaret Operasyonunuz Tek Panelde

E-Ticarette başınıza gelebilecek tüm sorunları sizin için çözüyor, tek panelde sorunsuz şekilde nasıl yöneteceğinizin sizlere eğitimini veriyoruz.

E-Ticaret Exclusive paketinin farkı nedir ?

Exclusive paketimizin diğer paketlerimizden farkı, fotoğraf çekimleri, kargo anlaşmalarınız, muhasebe entegrasyonlarınız ve sizi yoran tüm organizasyonların Dijital İş Yerim firması tarafından yapılmasıdır. Sizi yormadan, tüm operasyon tarafımızca yönetilmektedir. Yönetimin ardından gerekli eğitim de tarafınıza verilmektedir.

Bu paket ile sanal pazaryerlerine girebilir miyim?

Evet. Entegrasyonumuz bulunan Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, EPTT AVM, Amazon ve Çiçeksepeti pazaryerlerinde ürünlerinizi listeleyebilir, e-ticaret sitenizle aynı anda tek panelden stok takibi ve diğer tüm operasyonel süreçleri yönetebilirsiniz.

Ürün çekimlerim yok, ürünlerimi kendim mi yükleyeceğim?

Dijital İş Yerim Exclusive paketinin en önemli özelliklerinden biri, müşterilerimize hangi ürünün satacağı, bu ürünlerin çekimleri pazarlama ağı, yapılandırmaları, içerikleri ve aklınıza gelebilecek tüm süreci bizim yönetmemizdir. Bu doğrultuda ürünlerinizin fotoğraf çekimlerinden, E-Ticaret sisteminize yüklenmesine kadar tüm operasyon tarafımızca yönetilmektedir.

Sattığımız ürünlerden komisyon alacak mısınız?

Hayır. Dijital İş Yerim, herhangi bir pazaryeri mantığı ile çalışmamaktadır. Komisyon anlayışı ile değil, tamamen size ait bir online dükkan açma prensibi ile çalışan firmamız, e-ticaret sitenizden, ya da herhangi bir pazar yerinden sattığınız ürünlerden komisyon almamaktadır, hiç bir hak talep etmemektedir.

Ödeyeceğim Ücretler Yıllık Mıdır ?

Seçeceğiniz pakedin özelliğine göre yıllık ödeme sistemimiz mevcuttur ve değişkenlik gösterir. Bu yenileme ücretleri işin başlangıcında alınan ücretten çok daha düşük olmakta, ve bu yenileme ücreti ile birlikte sisteminiz bakım ve onarımdan tarafımızca geçmektedir.
Yazılım95%
Tasarım97%
Operasyon90%
Süreç99%
Gelişim99%
Kazanç100%
Memnuniyet100%

Satış Garantili E-Ticaret Sistemi

Rakiplerimizin aksine, e-ticaret sektöründe sizlerle işiniz bitene kadar değil, dijital serüveniniz sürdüğünce destek oluyoruz. Bu bağlamda sizlere Dijital İş Yerim Exclusive paketinde satış yaptırmayı garanti ediyoruz!

Online Ödeme Alın

Tüm bankalardan 12 taksite kadar online ödeme alabilirsiniz.

Pazaryerlerinde Satış Yapın

Türkiye'nin en önde genel sanal pazaryerlerinde anında satışa başlayın.

Ortak Stok Takibi Yapın

Ürününüz nereden satılırsa satılsın, tek panelde görüp yönetin.

Kargonuzu Kolayca Gönderin

Kargo entegrasyonumuz sayesinde kargonuzu kolayca gönderin.

E-Ticaret Haberleri
Kullanıcı Yorumları
 • Dijital İş Yerim Exclusive paketi ile işimizi online platforma kolay ve eksiksiz şekilde taşıdık. Üstelik tüm operasyonel süreçlerimizi kendileri yürütüp bir de ilk ay kara kara düşündüğümüz reklam bütçemizin 3000 ₺'lik kısmını da kendileri bize tanımladılar. Satışlarımız için kendilerine teşekkür ederiz!

  Yunus YılmazFirma Sahibi
 • Her zaman gözümde büyüttüğüm e-ticaret serüveninde bana en iyi yol arkadaşı olan Dijital İş Yerim firmasına, firmama kattıkları değer, kendi işleri gibi benimsemeleri ve tüm süreçte bana yorgunluk verecek ve bilmediğim durumlardan beni uzak tuttukları için kendilerine çok teşekkür ederim. İşimizi hakkıyla yapıp teslim ettiler.

  Emre TahranFirma Sahibi
Referanslarımız

Top