X
X

E-Ticaret Exclusive

AnasayfaE-Ticaret Exclusive

E-TİCARET EXCLUSIVE İLE GÜCÜNÜZE GÜÇ KATIN, KAZANCINIZI KATLAYIN !

E-Ticaret Exclusive hizmeti ile işletmenizi dijital dünyaya en doğru ve profesyonel şekilde yönetebilirsiniz. Müşterilerimizin E-Ticaret konusunda en çok sorun yaşadığı maddelere Dijital İş Yerim firması olarak müdahale edip üstleniyoruz. Müşterilerimizin tek yapması gereken şey ise satışları artarken arkasına yaslanıp, işletmesini daha ne kadar büyütmek istediğini düşünmek oluyor...

Gelin verdiğimiz hizmetlere maddeler halinde yakından bakalım...


ÖZEL TASARIM WEB SATIŞ SİTESİ

Sektörünüzde bulunan tüm Online Satış Sitelerini inceliyor, sizi rakiplerinizin önüne çıkaracak en doğru ve en şık WEB Tasarımını, yazılımı ile birlikte sizler için oluşturuyoruz.

Bu WEB Sitesi müşterilerimizin genelde prestijini göz önüne getirirken, satışların da büyük çoğunluğunun geldiği alan olduğu için tasarımı ile önem taşıyor. 

Bu Bağlamda Sizler için en uygun WEB Sitesini hazırlamakla işe başlıyoruz.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

ÜRÜN STRATEJİSİ OLUŞTURMA

Müşterilerimizin sattığı ürünlere göre satış stratejileri oluşturuyor ve bu ürünleri sanal pazar yerlerinde en doğru şekilde sunumunu nasıl yapabileceğinin çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

Ticaretle uğraşan insanların en büyük sıkıntılarından biri olan ürünü nasıl satarım, hangi ürün benim için uygun, bu ürünün piyasa durumu nedir sorularına cevap arıyoruz.

Ürün stratejisi geliştirme hizmetini de Dijital İş Yerim Exclusive pakedimizin içine ekliyoruz.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

İÇERİK & BLOG VE MAKALE YAZIMI

WEB Sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda, hatta yazılı matbaa işlemlerinizde bile içerik yazımı olmazsa olmazlardandır. 

Yapılacak olan işlemlerde müşterilerimizin çalışan yetersizliği, zaman kaybı kaygısı ve benzeri durumlarda sektörüne uygun içerik üretememe, makale ve blog seçimi yapamama sorunlarının önüne geçiyoruz. 

Dijital İş Yerim Exclusive paketlerinde bu sorunu da yüklenip, tüm bu işlemleri müşteri yerine biz gerçekleştiriyoruz.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

0850 'Lİ SİPARİŞ HATTI & KURULUMU

Sizi arayan müşterilerinizi can sıkıcı bekleme tonu ile karşılamak yerine size özel anons kaydı ve bekleme müzikleri ile karşılamak istemez misiniz ?

Üstelik size özel (0850 850 XX XX) bloğu ile sipariş hattınızı aktif olarak cep telefonunuz üzerinden bir mobil uygulama vasıtası ile kullanabilir, nerede olursanız olun ofisinizdeymiş gibi hizmet vermeye devam edebilirsiniz.

Dijital İş Yerim Exclusive paketinin içerisinde WEB Sitesi ve Pazar yeri entegrasyonlarınızın yanı sıra bu hizmeti de vermekteyiz.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı


ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

E-Ticaret ile uğraşan firmaların ürünlerini en doğru şekilde sergileyebilmesi, ürünün satılabilmesi durumlarında önem arz eden en önemli konulardan birisidir.

Müşterilerimizin fotoğraf çekimi, fotoğraf düzenlemeleri, pazar yerleri için ayrı boyutta fotoğraf düzenlemeleri gibi konularda ayrı ayrı uğraş sarf etmemesi için ürünlerini Dijital İş Yerim Exclusive paketi dahilinde çekiyor, ve düzenlemelerini sağlıyoruz.

Satışa en uygun fotoğraflarla, en kaliteli görsellerle satışa çıkarıyoruz.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

PAZAR YERİ ENTEGRASYONLARI & ANLAŞMALARI

Hepsiburada, Trendyol, N11, Gitti Gidiyor, Amazon, EPTT AVM, Çiçek Sepeti pazar yerlerinin entegrasyonlarını da size verilecek olan WEB Sitesi üzerinde sağlıyoruz.

Sizin için en büyük zorluklardan biri olan tek tek tüm pazar yerleri ile anlaşma yapmak, bu pazaryerlerine gerekli belgeleri yüklemek gibi işlemleri de sizin yerinize yapıyoruz.

Tek yapmanız gereken hangi ürünleri hangi pazar yeri üzerinde satışa çıkaracağınızı bize söylemek !

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

KARGO ANLAŞMALARI & ENTEGRASYONLARI

Ürün yönetim süreçlerinin en sancılı süreçlerinden olan kargo anlaşmaları ve entegrasyonları sürecinde de sizlerin yanındayız.

Anlaşmak istediğiniz kargo firması ile sizler adına anlaşmalarınızı sağlıyoruz. Yazılımda size özel entegrasyon oluşturup, ürünlerinizi otomatik olarak kargolamanıza, kargo fişi yazdırmanıza ve daha bir çok ek özelliğe imkan sunuyoruz. 

Siparişlerinizi müşterinize göndermek dışında, yapacak ekstra bir işleminiz kalmıyor.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

MUHASEBE ANLAŞMALARI & ENTEGRASYONLARI

Ürününüzü satışa çıkardınız, siparişleriniz çoğaldı ve muhasebeyi profesyonellere mi emanet etmek istiyorsunuz? Bu konuda da yanınızdayız. 

Türkiye'nin en önde gelen muhasebe yazılım firmaları ile olan entegrasyonlarımız sayesinde, tüm muhasebe organizasyonunuzu tek bir panelden yönetmenize olanak tanıyoruz.

Anlaşmak istediğiniz firmayı bize söylemeniz yeterli !

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

SOSYAL MEDYA HESAP KURULUMLARI & 1 AY PROFESYONEL YÖNETİM

Ürünlerinizi en doğru sergileyebileceğiniz, sınırsız bir izleyici ve potansiyel müşterilere ulaşabileceğiniz ortamlardan biri de sosyal medyadır.

Anlaşmamız sonrasında sosyal medya hesaplarınızı, ( Youtube, Twitter, Facebook ve Instagram ) sizler için kuruyor, gerekli tasarım, post ve story organizasyonunu sizin için paylaşıyor, 1 ay boyunca sosyal medyada işletme profilinizi sizin yerinize yönetiyoruz.

Birinci ayın sonunda almış olduğumuz raporları sizlere sunuyor, gelişimi konusunda ne yapabileceğimizi tartışıyoruz.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

MOBİL UYGULAMA

Günümüzde her yaştan insanın elinde, hayatında hemen her saniye olan telefonlarda hızlıca ulaşılabilir olmayı kim istemez ki ? 

Sizin için özel olarak hazırlanacak E-Ticaret formatlı Android ve IOS uyumlu mobil uygulamalar sayesinde, müşterilerinizin cep telefonlarında her an yer edinecek, size özel bir mobil uygulamaya sahip olacaksınız.

Üstelik bu uygulamalar Google Play Store ve IOS Store üzerinden indirilebilir ve müşteriniz olsun ya da olmasın herkes tarafından indirilebilir durumda olacak.

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

3000 ₺ DİJİTAL İŞ YERİM'DEN HEDİYE !

Tüm işlemler bittikten sonra reklam organizasyonunuzu da dert etmeyin !

Sizlere ekstra herhangi bir ücret almadan tam 3000 ₺ Hediye Reklam Bütçesi tanımlıyor, yalnızca tanımlamakla kalmıyoruz ve 1 ay boyunca bu bütçeyi sizin için Google Adwords, Facebook ve Instagram reklamları üzerinde değerlendiriyoruz. 

Birlikte çalışmamızın sonucu olarak bu platformda sizlere SATIŞ YAPMANIZA GARANTİ EDİYORUZ !

Dijital İş Yerim WEB Sitesi Tasarımı

 


Uzmana Danışın!

Dijital İş Yerim, alanında uzman ekibimiz ile görüntülü konuşmak için aşağıda müsait durumda bulunan müşteri temsilcilerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Temsilcilerimiz sorularınıza 13:00 ile 17:00 arasında cevap vermektedir.

Yukarıdaki temsilcilerden birini seçerek görüntülü görüşme başlattığınızda; uzaktan erişim araçları vasıtasıyla ad-soyad, eposta, ses ve görüntünüzün ve ayrıca ürün tanıtımı için açılan canlı oturumun kaydedilmesine, uzaktan ürün tanıtımı amacıyla işlenmesine, yurtdışına aktarılmasına açık rızanızla muvafakat etmiş olursunuz. Aydınlatma Metni | Dijital Mağaza Kuralları
Top