X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Dijital İş Yerim 20 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile müşterilerinin dijital dünyada yaşayabileceği tüm sorunları ortadan kaldırarak, güçlü, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışını ilke edinmiş bir ajans olarak hizmet vermektedir.

Firmaların E-Ticaret sistemleri, kurumsal WEB Geliştirme hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlama Hizmetleri, Dijital İletişim Santral hizmetleri  gibi bir çok konuda ihtiyacı doğrultusunda çalışmasını sürdüren Dijital İş Yerim, yeni projeler ve değişen teknolojiye ayak uydurması ile Bilişim Sektöründeki yerini koruyor. 

Siz de teknolojilerimizden haberdar olmak, bizimle çalışıp işinizi geliştirmek için bize ulaşabilir, ayrıcalıklarla dolu dünyada yerinizi alın.


Uzmana Danışın!

Dijital İş Yerim, alanında uzman ekibimiz ile görüntülü konuşmak için aşağıda müsait durumda bulunan müşteri temsilcilerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Temsilcilerimiz sorularınıza 13:00 ile 17:00 arasında cevap vermektedir.

Yukarıdaki temsilcilerden birini seçerek görüntülü görüşme başlattığınızda; uzaktan erişim araçları vasıtasıyla ad-soyad, eposta, ses ve görüntünüzün ve ayrıca ürün tanıtımı için açılan canlı oturumun kaydedilmesine, uzaktan ürün tanıtımı amacıyla işlenmesine, yurtdışına aktarılmasına açık rızanızla muvafakat etmiş olursunuz. Aydınlatma Metni | Dijital Mağaza Kuralları
Top