X
X

Yorum Takibi

AnasayfaYorum Takibi

Firmanızın internet ortamında bulunan tüm dijital platformlarda olumlu ya da olumsuz yorumları tarafınıza haftalık periyotlarla bildiriyoruz. 

Yorumların analizi, çözümü noktasında izlenilecek yol haritası ve benzeri konularda sizlere ücretsiz olarak danışmanlık desteği sağlıyoruz. Olumlu ve olumsuz tüm yorumlar ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hakkınızda çıkan tüm yorumlardan bilgi sahibi olduğunuz gibi, aynı zamanda firmanızın prestijini de kaybetmemiş oluyorsunuz.


Uzmana Danışın!

Dijital İş Yerim, alanında uzman ekibimiz ile görüntülü konuşmak için aşağıda müsait durumda bulunan müşteri temsilcilerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Temsilcilerimiz sorularınıza 13:00 ile 17:00 arasında cevap vermektedir.

Yukarıdaki temsilcilerden birini seçerek görüntülü görüşme başlattığınızda; uzaktan erişim araçları vasıtasıyla ad-soyad, eposta, ses ve görüntünüzün ve ayrıca ürün tanıtımı için açılan canlı oturumun kaydedilmesine, uzaktan ürün tanıtımı amacıyla işlenmesine, yurtdışına aktarılmasına açık rızanızla muvafakat etmiş olursunuz. Aydınlatma Metni | Dijital Mağaza Kuralları
Top